Moja ranná rutina počas prázdnin

Ahoj
Vítam vás pri dnešnom príspevku , ktorý bude o mojej prázdninovej rannej rutine . Nehovorím , že tieto aktivity robím každé ráno počas prázdnin a v tom istom poradí . Veľa krát poradie zmením alebo jednotlivé body vynechám . Ale poďme pekne od začiatku . 

Vstávam okolo 8:00-8:45 a budím sa sama . Keď som bola mladšia ( čítaj minulý rok ) , tak som sa budila okolo obeda a to nie je veľmi dobré . Čím skôr vstanete tým sa váš organizmus rýchlejšie naštartuje a vy toho viac stihnete . 
Väčšinou si raňajky beriem do postele a počas jedenia pozerám seriál alebo som na mobile . Teraz pozerám seriál Orange is the new black a musím ho len pochváliť . Ešte sa v posteli povaľujem , prehadzujem a scrollujem sociálne siete . 
Nasleduje mojich 15 minút na bežiacom páse . Pokiaľ by vás to zaujímalo veľmi rada spravím aj moju workout rutinu . Behanie ma v poslednej dobe naozaj baví a užívam si to . Po dobehaní smerujem do kúpelne kde si umyjem zuby a tvár , no a samozrejme absolvujem sprchu . 
Potom si usteliem posteľ , odnesiem tanier z izby a idem sa prezliecť .
Oblečenia vyberám ako podľa počasia , tak aj podľa toho či niekam idem alebo ostávam doma . 
Cez prázdniny ma veľmi bav upratovať , a preto zvyknem hneď utierať prach a odkladať veci na svoje miesto . 
Na stôl si položím zrkadielko a môžem si vyčistiť pleť . Myslím si , že pleť by si človek mal čistiť večer ale aj ráno . Cez noc sa totiž  to na našej tvári ukladajú rôzne nečistoty . Momentálne používam čistič a tonikum 2v1 z rady Pure Calmille od Yves Rocher . Neskôr vám dám vedieť viac prostredníctvom recenzie . 
Kedže je moja pokožka hlavne v oblasti nosa veľmi suchá hydratujem ju pomocou tohto krému z tej istej rady . Krém je vhodný ako na tvár , tak aj na telo a je pre všetky typy pleti . 
Obočie si kreslím skoro každé ráno lebo vždy niekam pôjdem alebo sa s niekym stretnem . Neukážem vám iné produkty lebo ráno nič iné nepoužívam . S pekným obočím sa cítim dobre a pokiaľ viem , že sa s niekym mám stretnúť , tak sa maľujem neskôr . Môj obľúbený produkt na obočie je ceruzka od Catrice v odtieni 020 . 
Po tomto všetkom môže začať môj deň . Snažím sa hneď od rána dodržovať pitný režim . Pokiaľ mám čas nalakujem si nechty a kuknem videá na Youtube či fotím nový článok . 
Budem rada za vaše komentáre či postrehy a dúfam , že sa vám článok páčil . Moja otázka na vás znie či si radšej pristanete alebo spíte až do obeda ? 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky