Nálepky Little miss sticker pre tvoj diár

Ahoj 
Vítam vás pri dnešnom článku v ktorom vám ukážem slovenské nálepky Little miss sticker . Jedná sa o unikátne nálepky do diára , zošitu a vlastne kamkoľvek budete len chcieť . Unikátne sú nie len dizajnom ale aj tým , že sú na trhu konečne slovenské nálepky a nie len anglické . Aké nálepky som teda obdržala ? 

Z tých menších tu mám napríklad sadu Počítač . Tá sa mi bude veľmi hodiť pri plánovaní článkov alebo inej práci s počítačom . Sada Smiling hearts je veľmi milá . Opäť sa hodí ako do diára , tak do zošitu či na ozdobenie obálky . Nálepky sú presne narezané a ľahko sa odlepujú . Držia veľmi dobre a netrhajú sa . 
Čo sa týka väčších nálepok , tak tu mám napríklad Septembrový set . Veľmi sa mi páčia zvolené farby a už sa normálne teším na jeseň . 

Set obsahuje 3 plátky nálepok . Na prvej nájdeme krásnu veľkú nálepku September , dni v týždni a štítky . Roztomilé zvieratká nesmú chýbať . Myslím si , že s týmto setom si ľahko zostavíte svoj vlastný bullet journal . 
Ďalšie zvieratká , dni , štítky a ozdobné listy . 
Strana č.3 obsahuje nápisy ako TO DO , nezabudni  a dokonca nálepku s citátom . Cením nálepky meniny a narodeniny na ktoré netreba zabudnúť . 
Ďalší set , veľmi aktuálny , sa volá Späť do školy . Pre školákov od strednej školy až po výšku je ideálny . Mladším by som ho asi nedávala . Ja si s nim budem zdobiť zošiť ale aj diár . Zabudla som spomenúť , že nálepky sú matné , a teda nie sú z lesklého papiera . 
V sete nájdeme 2 strany . Na jednej sú nálepky ako test , písomka , ceruzky a podobne . Nesmú chýbať rôzne štítky a nálepky pre označenie dôležitej úlohy . 
Na druhej strane nájdeme úsmevný citát , nápisy na označenie domácej úlohy či testu . Tieto nálepky sú viac vhodné do diára ale kde si ich dáte je len na vás .
Posledným setom je tento s názvom Every day . Sú to každodenné nálepky pre organizovanie dňa , času a akcií . Farebne sa mi opäť trafili do vkusu a verím , že skrášlia každý diár . 
Znova tento set obsahuje dve strany . Na jednej je krásny citát , nálepky s makeupom , počítačom . Potom dni , ktoré sú po anglicky , ale rozumieť budú určite všetci . 
Ombré nálepky so srdiečkami využijem na nejaké nákupné zoznamy a nálepky To Do poznajú hádam všetci . 
To sú všetky nálepky . Ja sa veľmi z nich teším lebo sú to asi prvé slovenské nálepky za skvelú cenu a aj kvalitu . Nezabudnite pozrieť dole v odkazoch linky na obchodík kde si ich môžete kúpiť . Ja by som sa poponáhľala aby ste ich mali doma ešte pred začatím školy . 
-Odkazy-
Nálepky zakúpiš tu : 
Pozri si aj instagram pre inšpiráciu : 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky