Pure Calmille ikonická starostlivosť od Yves Rocher

Ahoj 
Vítam vás pri dnešnej recenzií troch produktov z rady Pure Calmille od Yves Rocher . Táto rada je na trhu už od roku 1964 a teraz prichádza v novej podobe , s vylepšením zložením a vyššou koncentráciou aktívnej látky , a to 2 % . Základná zložka je extrakt z troch druhov harmančeka pestovaného v bio kvalite vo francúzskej La Gacilly . Táto rada by mala vyhovieť všetkým typom pleti a ja vám poviem moje skúsenosti . 

Jemný hydratačný krém na pleť a telo
Spočiatku som bola z tohto produktu trochu skeptická kvôli používaniu na pleť aj telo . Skúsila som a neľutujem . Naozaj sa jedná o veľmi praktický krém na cestovanie alebo do kabelky . Krém veľmi pekne vonia a určite sa nejedná o žiadnu intenzívnu vôňu . Je o niečo hutnejší než krém , ktorý vám ešte predstavím ale pleť sa po ňom nemastí . Ja ho veľmi rada používam na suché miesta ako sú kolená , lakte a okolie nosu . Ráno mám miesta pekne hydratované a jemné bez suchých šupiniek . 
Odličovač a tonikum 2v1
Na tento odličovač som sa veľmi tešila lebo ma neskutočne zaujalo spojenie odličovača a tonika na pleť .  Musím povedať , že na leto je to pre mňa absolútne najlepší produkt na odličovanie . Určite viete , že mám suchšiu pleť a cez zimu používam permanentne odličovacie mlieko . Na leto mi to príde ale príliš hutné , a preto som rada za tento produkt . Je to zlatý stred medzi mliekom a tonikom a pritom stále krásne odličuje . Pleť nie je vysušená a ani zaťažená . Za mňa must have ! 
Pleťový krém na deň a noc
Ako som už spomínala tento krém má veľmi ľahkú textúru vďaka ktorej ho môžem používať na noc aj deň . Pleť dobre hydratuje , no mám pocit , že na suché miesta ako je u mňa nos je lepší krém spomínaný vyššie . Veľmi rada ho používam ako podklad keď sa líčim namiesto bázy . Krém poskytne pokožke dôležitú ochranu a nezanecháva mastné škvrny . Ja ho  ešte posuniem na skúšku mamine a som zvedavá ako bude vyhovovať jej . 
S touto radou som veľmi spokojná a táto recenzia dopadla na mojej suchej pleti veľmi pozitívne . Určite mi dajte vedieť či ste niekedy skúšali podobný produkt ako je odličovač a tonikum 2v1 a ako to dopadlo . 
-Odkazy-
Yves Rocher : 
Jemný hydratačný krém na telo a pleť ( 125 ml/ 9,90 € ) :
Odličovač a tonikum 2v1 ( 200 ml/ 6,50 € ) : 
Pleťový krém na deň a noc ( 50 ml/ 14,00 € ) : 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky