Diy s fotkami vyvolej.to

Ahoj , 
Vítam vás pri dnešnom príspevku v ktorom vám ukážem jeden nápad na diy s fotkami od vyvolej.to . Ja si vždy rada nechám vytlačiť fotky po prázdninách aby som počas školského roka mala všetky zážitky na očiach . Okrem diy mám pre vás aj dva tipy ako si ozdobiť nástenku a dvere .

Prvé diy je naozaj jednoduché , no myslím si , že aj veľmi efektívne . Takýto wall art som si vyrobila a zavesila nad posteľ . Ako ho vytvoríte ? 
Budeš potrebovať drevené dosky , fotky vyvolej.to , bielu farbu a štetce , sekundové lepidlo a malé biele štipce , no a nakoniec nejaký lak na drevo alebo lak na vlasy . 
Najprv som všetky kusy natrela nabielo z každej strany a nechala vyschnúť . 
Farbu som zafixovala lakom a vďaka nemu sú drevá aj lesklejšie . 
Keď som vybrala fotky , tak som si ich aj so štipcami rozmiestnila . Keď som bola spokojná štipce som nalepila sekundovým lepidlom a vložila som fotky . 
Potom si ich stačí zavesiť na stenu , položiť na policu či vymyslieť niečo svoje . To je už na vás , ja som si túto dekoráciu ozdobila ešte svetielkami . 
Čo sa týka samotných fotiek , tak mi prišli zabalené v tomto praktickom a krásnom obale . Tento obal je ku všetkým fotkám zadarmo . Do Česka a Slovenska stojí poštovné 49 kč čo je 1 euro aj niečo podľa kurzu . Vyvolej.to zasiela aj do iných krajín EU , no poštovné je vyššie . 
Fotky sú tlačené na kvalitný fotografický papier Fuji s lesklým povrchom . Ja som si zvolila formát 8x10 cm , pričom minimálny odber je 15 kusov . Jeden kus vás stojí 9 kč a pri väčších formátoch je cena samozrejme vyššia . Pri tomto formáte si môžete fotky vyvolať z disku ale aj z vášho instagramu . 
Rám si môžete zvoliť aj farebný ( ja som si vybrala vlastný odtieň ružovej ) . Pod fotku máte možnosť si niečo aj napísať či vložiť emoji . 
Vždy keď začne nový školský rok prerobím nástenku . Tentoraz som si ju tiež doladila fotkou z vyvolej.to . Okrem toho tam mám sticky notes , lístky z kina a akcií či náramok z festivalu . 
Taký menší tip pre vás . Pokiaľ máte sklenené dvere a vadí vám to môžete si na ne nalepiť práve plagát s fotkami . Je to super spôsob ako si takto pekne pomôcť proti svetlu z chodby . 
Ja som si na plagáty dala svoje líčenia a pekné citáty či hlášky . 
Fotografie sú na saténovom fotopapiere . Môžete si vybrať verziu 35 fotiek ( tú mám ja ) alebo 70 fotiek . Rozmer plagátu je pri obidvoch 70x50 centimetrov . Plagát vám príde zabalený v tubuse čiže sa nemusíte báť , že by bol poškodený . 
Z dnešného príspevku to je všetko . Ja ďakujem tejto stránke za krásne poklady v podobe spomienok , ktoré budem mať vždy na očiach . 
-odkazy-
Vyvolej to : 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky