O knihách s Lucy : prečítané počas leta

Ahoj , 
Vítam vás pri ďalšom článku o knihách , ktoré som prečítala alebo sa chystám prečítať . Tentoraz by som vám rada povedala niečo o 3 knihách , ktoré som prečítala cez leto . Samozrejme vám a ukážem pár kníh čo ešte len chcem čítať . Urobte si čaj alebo kávičku a môžeme ísť na to !

Cez leto som prečítala len tri knihy . Samozrejme mohlo ich byť viac ale tieto prázdniny boli naozaj nabité , a tak som nemala veľa času . 
Prvá kniha , ktorú som prečítala je Čas na detox od Danky Kmeťovej a tímu Akadémie krásy . Musím uznať , že kniha je krásne spracovaná a najviac ma zaujala časť - Encyklopédia detoxikačných potravín . Okrem toho , že sa dozviete veľa o vašom tele a detoxe , tak v tejto knihe nájdete aj 3-dňový detoxikačný plán . 
Pre mňa veľmi zábavná a zároveň náučná kniha bola Pravda v reklame od Johna Kenneyho . Z knihy môžete lepšie pochopiť práve reklame od procesu tvorenia až po to čo ju vidíme v televízii . Podobnú knihu som už dlhšie hľadala , no keď som objavila túto spojenú s pútavým príbehom , tak som neodolala a bola moja . 
V živote by som netušila , že mi v rukách pristane vizionárske literárne dielo . Podobné knihy nie sú nič pre mňa , no táto ma zaujala . Je to Agenda 21 od Glen Beck . Jedná sa o román spojený s víziou toho ako bude vyzerať náš život o niekoľko rokov . Je tam veľa o fungovaní sveta , o vláde či o samotnej populácií . Musím uznať , že to je veľmi zaujímave dielo a pokiaľ vás podobné futuristické vízie zaujímavú , tak je táto kniha práve pre vás . 
A knihy , ktoré by som si chcela prečítať ? Kacír a Bosorka od autorky Philippy Gregoryovej je kniha , ktorú mám už rozčítanú a zatiaľ si úplne nie som istá či ma bude baviť . Uvidím keď do príbehu vkročí bosorka . Z knižného wishlistu si môžem vyškrtnúť Zárezy smrti od Veronicy Roth . V jednom článku som už spomínala , že táto autorka mi veľmi vyhovuje a verím , že táto kniha nesklame . Poslednou knihou je opäť od Danky , a to 14 dňový plán pre zdravšie telo
Čo ste počas leta prečítali vy ? Určite mi dajte vedieť v komentároch . V odkazoch vás čakajú linky na ostatné články z tejto série . 
-odkazy-
O knihách s Lucy - 4 knihy pre pohodové čítanie : 
O knihách s Lucy - napínavé sci-fi : 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky