Recenzia v nude odtieňoch - avon.sk

Ahoj , 
Vítam vás pri dnešnej recenzií produktov značky Avon , ktorá sa bude niesť v duchu nude farieb ideálnych na jeseň . S produktami vyšli aj tri líčenia , ktoré nájdete dole v odkazoch . Myslím si , že všetky produkty sú vhodné na každodenné používanie a sú veľmi praktické do kozmetickej taštičky . 

Očné tiene Quad ( Au naturale )
Táto malá paletka s tieňmi je veľmi praktická na každodenné líčenie . Podarí sa vám s ňou jemné líčenie , no aj výraznejšie  večerné líčenie . Tiene sú očíslované od najsvetlejšej farby po najtmavšiu . Vzadu nájdete aj malý návod ako tiene použiť . V balení okrem super zrkadla je aj aplikátor , ktorý je použiteľný , no príde mi veľmi maličký .  Tiene sú naozaj veľmi dobre pigmentované čo uvidíte aj vo videu a skoro vôbec neprášia .
Štetec na tieňovanie tieňov 
Štetcov na tieňovanie nie je nikdy dosť . Ja som chcela otestovať aj tento od Avonu a dopadol veľmi dobre . Štetiny sú krásne jemné , nevypadávajú a ľahko sa umýva . Má aj dostatok chlpov a je poriadne hustý . Tiene vie prirodzene tieňovať do stratena , no chce to prax kedže má pre mňa kratšie štetiny než ostatné tieňovacie štetce čo vlastním . 
Matný rúž True colour 
Rúž , ktorý by nemal chýbať žiadnej z nás je práve jeden matný nude . Takéto rúže zvyknú dlho vydržať a hodia sa prakticky k všetkému . Ja som si vybrala v odtieni Au naturale , ktorý pekne ladí k paletke čo som vyššie spomínala . Na perách vydrží naozaj dlho aj po pití a jedení . Ja vám ho môžem len odporučiť . 
Makeup a báza v 1 s kašmírovým efektom 
Tento makeup a báza ma zaujal hneď . Jedná sa o makeup s SPF 15 , ktorý obsahuje rovno aj bázu a mal by byť vďaka tomu krajší , lepšie držať . Musím uznať , že je veľmi dobrý , no nekryje silno . Povedala by som , že krytie je stredné a je vynikajúci na suchú pleť . Dobre sa rozotiera , nerobí mapy ani po polovici dňa neustáleho nosenia . Pokiaľ zvažujete váš prvý makeup , tak by som skúsila určite tento .
Bronzér , rozjasňovač a farba na líčka v 1
Veľmi dobrá paletka Luxe , ktorá má však jedno mínus . Začne pozitívne , a to tým , že všetky produkty sú krásne pigmentované a stačí ich veľmi málo čiže produkt aj dlhšie vydrží . Obal je samozrejme veľmi luxusný s veľkým zrkadlom v ktorom sa dobre vidíte . Jediné mínus je , že produkty sú pre mňa až príliš prepojené a často sa mi na štetec okrem bronzeru nanesie aj lícenka . 
Z dnešnej recenzií to je všetko . Budem rada pokiaľ mi napíšete do komentáru váš must-have produkt ,ktorý musíte maž vždy po ruke . 
-odkazy-
Avon : 
Líčenie s produktami :

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky