Fortune teller

Ahoj , 
Vítam vás pri poslednom tohtoročnom makeup looku pre Halloween 2017 . Zapojila som trochu fantázie a trblietok a vznikla z toho moja podoba veštice . Tento look sa mi páči hlavne kvôli tomu , že ho môže každý človek spraviť úplne inak a po svojom . 

Na líčenie som použila : 
Najprv som si na pintereste našla návod ako uviazať turban zo šatky a potom som už tvorila líčenie . Pleť som zjednotila makeupom a korektorom . Na oči som samozrejme naniesla podkladovú bázu pod očné tiene . 
Po nanesení bázy som do ohybu oka smerom von naniesla svetlý hnedý tieň pre prehĺbenie pohľadu . Trochu som naniesla aj k nosu aby som vytvorila pomyselný tieň . Na obočie som použila práškový púder a zafixovala som ho gélom . 
Modrý tieň som naniesla na celé pohyblivé viečko . Do ohybu oka som naniesla taký olejový tieň s odleskom do fialovej . Ten istý tieň som použila aj na spodné viečko oka . 
Potom som do dvoch tretín oka naniesla vo veľkej vrstve bronzový metalický tieň , ktorý som použila aj vo vnútornom kútiku oka . 
Spravila som pri mihalniciach veľmi jemnú linku . Potom som štetcom na linky a modrými tieňmi spravila , dajme tomu , žilky  a medeným tieňom som spravila ešte čiary od oka ku kruhom pod očami .
Nalepila som umelé mihalnice . Potom som lepidlom na umelé mihalnice spravila dva trojuholníky pod očami a nasypala som na ne rôzne trblietky a glitre .
Trochu tblietok som dala aj pod obočie . 
Aby nebolo málo trblietok , tak som lepidlom na mihalnice nakreslila na čelo polmesiac , ktorý som opäť zasypala . Tvár som vykontúrovala pomocou bronzera od Benefitu a ako rozjasňovač som použila sypký tieň The One . 
Na pery som použila fialovo šedý tekutý rúž , ktorý má teraz značka Essence nový . 
Tým je tento look hotový . 
Dúfam , že sa vám posledná inšpirácia páčila . Kvôli dažďu som mala obtiažnejšie fotenie , no pár fotiek som nakoniec vybrala . Do komentárov mi môžete napísať aké looky by som mala skúsiť budúci rok . Nezabudnite si pozrieť aj ostatné inšpirácie , ktoré budú v odkazoch . 
-odkazy-
Wednesday Addams : 
Hot Skull Girl Look : 

Vaša Lucy

Komentáre

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky