Hot skull girl look

Ahoj , 
Vítam vás pri druhej makeup inšpirácií na Halloween 2017 . Dnes som si pre vás pripravila niečo s čím určite budete bodovať na každej párty . Rozhodla som sa premeniť nudný makeup kostlivca na viac luxusnú verziu , ktorá má podľa mňa niečo do seba . 

Na líčenie budeš potrebovať : 
V prvom kroku som si naniesla tekutý latex na časť tváre po ktorej budem chcieť aby sa akože roztekala . Latex som nechala samovoľne tiecť a občas som mu dopomohla . Potom si len dávajte pozor na obočie a vlasy , pretože ho naozaj nechcete ťahať dole z obočia . Pokiaľ zaschne pripravte si všetko čo budete potrebovať . 
Zatiaľ som na časť tváre , ktorá nebude roztečená naniesla korektor a CC krém pre zjednotenie pleti . Na oči som naniesla bázu pod očné tiene . 
Začala som okom na časti kostlivca . Obočie som vyfarbila čiernym a hnedým tieňom a pri nose potiahla trochu do hora . 
Tmavo hnedý tieň som naniesla do ohybu oka a pod oko . Trochu som s ním aj spravila tieň na nose . Svetlým hnedým tieňom som rozotrela ten tmavý smerom pod obočie . 
Na celé očné viečko som naniesla čierny tieň , ktorý som opäť rozotrela smerom pod obočie a pod oko . Tesne pod obočie som naniesla svetlý tieň na rozjasnenie . 
Potom som len spravila celkom výraznú očnú linku a nalepila som si mihalnice . Ako spodnú linku som použila bronzovo hnedú ceruzku . 
Teraz prichádza čas na nakreslenie kostí . Cez pery som potiahla čiernu linku,  na ktorej som spravila čiary , ktoré majú predstavovať zuby . Je len na vašej fantázii aké ďalšie ornamenty pridáte . 
Roztečenú časť tváre som poriadne zamaskovala rôznym makeupom spolu s latexovými kvapkami . 
Obočie som si upravia ako bežne ceruzkou na obočie . Hnedý tieň som naniesla do ohybu oka smerom von a pod oko . 
Na celé viečko som naniesla trblietavý tieň  , ktorý som dala aj do vnútorného kútiku oka . Potom som nakreslila opäť čiernu linku . 
Rozjasnila som aj oblasť po obočím a následne som nalepila umelé mihalnice . 
Nad lícne kosti som naniesla vrstvu rozjasňovaču Pupa . 
A líčenie je hotové . 
Do komentára mi dajte určite vedieť či sa vám toto líčenie páčilo , poprípade či ho skúsite . 
Vaša Lucy


Komentáre

Obľúbené príspevky