I+m Naturkosmetik set pre regeneráciu vlasov

Ahoj , 
Vítam vás pri dnešnej recenzií dvoch produktov na vlasy značky i+m Naturkosmetik . Šampón a kondicionér mám z obchodu krása bez chémie kde nájdete prírodnú a certifikovanú organickú kozmetiku . Sú cruelty free a vegan friendly , takže na svoje si prídu všetci . 

Kondicionér s extraktom z konope 
Objem kondicionéra je 200 ml čo vám vydrží naozaj dlho . Na končeky vlasov vám stačí naozaj len jedna pumpička tohto produktu .  Kondicionér mi nijako nezaťažuje vlasy , no pokiaľ máte normálne vlasy mohlo by sa tak stať . Obsahuje totiž to starostlivo vybraný komplex zo žihľavy , pšeničného proteínu a panenského konopného oleja . Funkciou týchto dvoch produktov by malo byť obnovenie a regenerácia poškodeného kutikulu vlasu . Kondicionér má oproti šampónu trochu inú textúru a vonia jemne bylinkovo .  
Šampón z extraktom z konope 
Konopný olej , ktorý sa nachádza v týchto produktoch obnovuje prirodzenú rovnováhu pokožky a stimuluje mikrocirkuláciu v krvi , čím bráni vypadávaniu vlasov . Ja a moje okolie sme si všimli , že odkedy používam tento set , tak mi vlasy rýchlejšie rastú a určite mi menej vypadávajú . Mne vypadávali vlasy hlavne počas umývania , no teraz to je už minimálne . Šampón nie je nijakým spôsobom agresívny a určite nevysušuje pokožku hlavy . Nebudte prekvapení , že produkty nepenia tak silno ako iné . 
Celkovo si tento set naozaj chválim . Možno by niekomu nemusela vyhovovať vôňa , ktorá naozaj nie je ako pri šampónoch z drogérie , no dá sa na ňu zvyknúť . 
-odkazy-
Krása bez chémie : 
Set pre regeneráciu vlasov ( 24,20 € ) :

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky