Starostlivosť o telo pre extrémne suchú pokožku

Ahoj , 
Vítam vás pri novom príspevku s novinkami z rastlinnej starostlivosti o telo pre extrémne suchú pokožku . Všetky tri produkty značky Yves Rocher sú obohatené o bambucké maslo , ktoré pokožku vyživuje , obnovuje a zanecháva ju hebkú a hydratovanú . Suroviny sú certifikované fair trade a sú vhodné na každodenné používanie . 

Regeneračný balzam pre veľmi suchú pokožku 
150 ml balzamu s roztápajúcou sa textúrou obsahuje viac ako 89 % zložiek prírodného pôvodu . Vôňa je veľmi príjemná pre celoročné používanie a nie je veľmi silná . Balzam má veľmi zaujímavú štruktúru na ktorú som spočiatku nebola zvyknutá , no teraz si neviem odvyknúť . Veľmi rýchlo sa vstrebáva a prináša úľavu napnutej a suchej pokožky . Osobne odporúčam aj na kĺby ako sú lakte či kolená , ktoré si môžete kľudne namazať aj pred tým než sa oblečiete . 
Regeneračný sprchovací balzam pre veľmi suchú pokožku
Pre človeka ako som ja , s atopickým ekzémom  a suchou pokožkou bol tento produkt hotový zázrak . Balzam vonia veľmi slabučko oproti ostatným produktom z tejto rady . To ale nie je jeho hlavnou úlohou . Okrem toho , že obsahuje viac ako 99 % zložiek prírodného pôvodu a viac ako 67 % rastlinných olejov , tak pokožku chráni pre vysušovaním už pri sprchovaní . Často sa zabúdame / nechce sa nám natierať po sprche , a preto si myslím , že tento produkt je super riešenie . Ja po ňom zvyknem ešte používať sprchovací gél tiež od Yves Rocher pre svieži pocit . 
Regeneračné telové mlieko pre veľmi suchú pokožku 
Z týchto troch produktov má práve telové mlieko najvýraznejšiu vôňu , ktorá sa zachová aj po vstrebaní produktu . Textúra je veľmi jemná a pomerne rýchlo sa vstrebe . Určite to nie je žiadne ťažké telové mlieko . Mlieko okamžite hydratuje pokožku a zároveň ju chráni pred dehydratáciou . V produkte sa skrýva viac ako 91 % zložiek prírodného pôvodu , v ekologickej tube alebo vo väčšom recyklovateľnom flakóne . 
Na koniec by som ešte rada dodala nasledujúcu informáciu . Spoločnosť Yves Rocher spolupracuje s lokálnymi komunitami s cieľom vytvoriť reťazce dlhodobo udržateľného pestovania rastlín s certifikátom fair trade , čím pomáha rešpektovať ľudstvo a prírodu zároveň . Ja si musím značku Yves Rocher len veľmi pochváliť , lebo mi príde ako jedna z tých čo naozaj niečo robia dobré pre náš svet a nás samotných . Budem rada pokiaľ mi do komentáru napíšete či ste do obchodíku Yves Rocher v poslednej dobe zamierili aj vy a či ste si niečo aj kúpili .
-Odkazy-
Yves Rocher :
https://yves-rocher.sk/
Regeneračný balzam ( 150 ml / 15,20 € ) :
https://yves-rocher.sk/regeneracny_balzam_pre_vemi_suchu_pokozku
Regeneračný sprchovací balzam ( 200 ml / 4,90 € ) :
https://yves-rocher.sk/regeneracny_sprchovaci_balzam_pre_vemi_suchu_pokozku
Regeneračné telové mlieko ( 200 ml / 12,90 € ) :
https://yves-rocher.sk/regeneracne_telove_mlieko_pre_vemi_suchu_pokozku

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky