Tlačová konferencia s VH cosmetics a Sanctuary SPA

Ahoj ,
Vítam vás pri dnešnom príspevku , ktorý je po dlhšej dobe neaktivity . Prečo to tak je vám rada objasním v inom článku , pretože dnes by som vám chcela ukázať fotky z nádhernej akcie , ktorej som sa mohla zúčastniť . Išlo o tlačovú konferenciu značky Sanctuary Spa a jej exkluzívneho dovozcu VH cosmetics . 

Táto ikonická britská značka prišla na Slovensko v nových luxusných dizajnoch a s vôňou , ktorý ženy po celom svete milujú . Určite ste si všimli , že sú nové obaly vo farbách rose-gold , ktoré vyžarujú luxus a ženskosť . 
Sanctuary Spa je číslo jedna v darčekových setoch , ktorých máte na výber niekoľko celoročne , ale aj na špeciálne príležitosti ako deň matiek a Vianoce . 
Rada Core patrí k tým najobľúbenejším práve vďaka ikonickej kvetinovo orientálnej vôni . Zloženia produktov sú teraz vylepšené o dlhotrvajúcu vôňu vďaka novej technológií , ktorá využíva zložky podporujúce vône . 
Mňa osobne veľmi zaujala aj táto ružová rada s ľaliou a damaskou ružou . Body wash už testujem a onedlho vám dám vedieť čo si o ňom myslím v recenzií .  
Športovcom bude lahodiť táto chladiaca rada , ktorá vie naozaj pekne schladiť pokožku a zároveň pekne vonia . 
Najväčším prekvapením bolo predstavenie zázračného telového mlieka Wet skin na vlhkú pokožku . Predstaviť nám ho bolo rovno zastúpenie  z Británie a Sanctuary Spa . Viac vám však nepoviem , to sa už dočítate v recenzií . 
Na konferencií nechýbalo ani lahodné občerstvenie .
Pri odchode sme dostali milý darček v podobe produktov Sanctuary Spa . Celá akcia mala naozaj veľmi príjemnú atmosféru a odohrávala sa v krásnom hoteli Double tree by Hilton .
Som veľmi rada , že som sa mohla zúčastniť a vy sa určite môžete tešiť na recenziu . 
-Odkazy-
Exkluzívny dovozca pre SR : 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky