Wednesday Addams

Ahoj , 
Vítam vás pri dnešnom prvom článku z tohtoročnej Halloween edície . Prvé líčenie sa mi podľa mňa podarilo a podoba tam určitá je . Uvidíme ako sa mi bude dariť naďalej , pretože to je fakt "piplačka" . Každopádne som mala veľkú chuť spraviť prvé líčenie podľa Wednesdey Addams , kedže film úplne milujem a ju ako postavu tiež . 

Na líčenie som použila : 
Ako som postupovala : 
V prvom rade som si nasadila parochňu , ktorú mám z obchodu Tiger . Jej kvalita nie je najlepšia ale za cenu 4 eurá som nič lepšie ani nečakala . Hore som si medzi vlasmi linkou dokreslila taký zobáčik . Wednesday mala totiž vlasy a tvár do tvaru srdca . Na pleť som použila veľmi svetlý a krycí makeup s korektorom . 
S obočím som sa dlho nehrala . Zmiešala som čierny a hnedý tieň , ktorý som už nejako na to obočie podľa predlohy naniesla . Koniec som neurobila klasicky ale skôr rovno . Však pokiaľ si pozriete jej fotky sami zistíte čo myslím . Samozrejme som si ho spravila aj hrubšie než mám ja a trochu do tvaru striešky . 
Následne som hnedým tieňom spravila tiene aké má aj ona . Od smeru konca oka k obočiu , pri nose a pod okom . Nasledovala som jej prirodzené kontúry tváre . 
Čierny tieň som naniesla aj jemne k mihalniciam a pod oko . Na water line som použila obyčajnú bielu ceruzku a následne som si nafarbila horné aj dolné mihalnice . 
Vo farbe , ktorou som robila tiene pri očiach , vykontúrujem aj lícne kosti , nos , bradu a čeľusť . Snažte sa to neprehnať a naozaj si nájsť viacero fotiek,  podľa ktorých sa to dá ! Pridala som aj jemný modrý rozjasňovač . 
Posledný krok je rúž . Na pintereste nájdete rôzne návody s čiernym , no v skutočnosti podľa fotiek z filmu mala na sebe hnedý rúž . Ja som ho naniesla najviac do stredu pier a postupne som ho rozotrela pre menší ombré efekt . 
A líčenie máme hotové . Čo naň hovoríte ? Ako dekoráciu som použila aj lízatko , taktiež z obchodu Tiger , ktoré je avšak veľmi zlé , tak ho radšej neskúšajte :) .
Ja budem veľmi rada za všetky vaše komentáre a môžete mi napísať akú premenu by ste chceli odo mňa vidieť nabudúce . 
Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky