Zázračné telové mlieko Wet skin od Sanctuary spa a iné

Ahoj , 
Dnes som si pre vás pripravila článok s produktami , ktoré som dostala od VHcosmetics na tlačovej konferencií . Hlavnou úlohou bolo predstavenie nového produktu , a to zázračného telového mlieka na vlhkú pokožku . Zároveň , ako už isto viete , sa menili obaly a pribudlo pár nových produktov . Ja vám dnes o nich veľmi rada  napíšem moje dojmy . 

Zázračné telové mlieko na vlhkú pokožku - wet skin 
Produkt , ktorý vznikol aj za pomoci výskumu Sanctuary spa  ukázal , že 65 % žien , ktoré sa denne nenatierajú sú príliš zaneprázdnené alebo na to zabudnú . Predstavili nám teda produkt , ktorý je skutočne revolučný a šetrí nám čas a zároveň poskytuje hydratáciu celého tela . Toto mlieko do pokožky uzamkne hneď po sprche 2x viac hydratácie ako bežné mlieko . Ja ho musím tiež len pochváliť ako ďalších 84% žien . Je to veľmi jednoduchý spôsob ako sa hydratovať a ušetriť čas . Na pokožke nezanecháva mastný film a použitie je úplne jednoduché . Stačí sa osprchovať , natrieť a usušiť . 
Našľahané krémové sufflé 
Toto sufflé je jediné svojho druhu na trhu aj vďaka špeciálnej výrobnej technológií air-whiping . 475 ml veľmi príjemného produktu na telo s ktorým sa rozmaznávať je naozaj radosť . Textúra podobná šľahačky sa skladá z výživného manga , jojoby a červených morských rias . Produkt sa celkom rýchlo absorbuje do pokožky a pokožka ostane nie len hydratovaná ale aj voňavá čo je už u Sanctuary spa veľmi bežné . 
Sprchovací gél biela ľalia a damascénska ruža 
Jednou z noviniek je aj rada nových produktov v tejto vôni . Ževraj sa jedná o najobľúbenejšiu vôňu od Sanctuary Spa z pohľadu mužov . Musím uznať , že aj keď nie som na kvetinové vône , tak táto je veľmi lahodná a sedí aj mne . Produktu stačí veľmi máličko na celé telo a vždy sa krásne premení na jemnú penu . Musím pochváliť aj obal v rose gold farbe . 
Následne tu mám dve masky na tvár . Prvá je z rady Clense - 5 minútová termálna detoxikačná maska . Maska príjemné hreje čím otvára póry , čo následne umožní čiernemu uhliu a hline kaolín vytiahnuť všetky nečistoty . Často sa stretávam s podobnými maskami , ktoré ale následne nechajú póry otvorené a hlavne vysušujú . Maska od Sanctuary spa necháva pokožku vyčistenú a hydratovanú čo veľmi pomáha pri následnej starostlivosti o pleť .
Druhá maska je z rady Reverse - beauty sleep pre vyhladenú pleť . Maska s ktorou nemusíte mať na mysli kedy ju treba zmyť . Túto masku si totiž nanesiete pred spánok a môžete kľudne zaspať s ňou . Obsahuje totiž inovatívnu látku tetrapeptid , ktorá pacuje v harmónií s pokožkou počas noci , kedy má najväčšiu schopnosť sa obnovovať . Maska veľmi krásne vonia a má takú gélovú konzistenciu . Ráno ju netreba zmývať a môžete normálne fungovať . Pleť mám po nej  naozaj oddýchnutú .
V neposlednom rade sme dostali samozrejme ikonický produkt Sanctuary spa , a to soľný peeling na telo s olejmi . Recenziu som naňho už písala , preto vám sem len dám fotky a článok o tomto peelingu nájdete na mojom blogu .
Z dnešnej recenzií to je už všetko . Do komentára mi môžete napísať či svoju pokožku pravidelne hydratujete alebo to skôr zanedbávate .
-odkazy-
VH cosmetics :
https://www.vhcosmetics.sk/
Zázračné telové mlieko ( 13,90€ ) :
https://www.vhcosmetics.sk/products/zazracne-telove-mlieko-na-vlhku-pokozku-wet-skin
Telové sufflé ( 16,70€ ) :
https://www.vhcosmetics.sk/products/core-kolekcia-naslahane-kremove-suffle-top-produkt
Sprchovací gél ( 8,80€ ) :
https://www.vhcosmetics.sk/products/sprchovaci-gel-biela-lalia-a-damascenska-ruza
Masky ( 3,90€ / 4,40€ ) :
https://www.vhcosmetics.sk/products/cleanse-5-minutova-termalna-detoxikacna-pletova-maska-15-ml
https://www.vhcosmetics.sk/products/maska-spiaca-krasavica-15-ml
Soľný peeling s olejmi ( 21,90€ ) + recenzia :
https://www.vhcosmetics.sk/products/core-kolekcia-solny-peeling-na-telo-s-olejmi-650-g
http://theunimyworld.blogspot.sk/2016/10/recenzia-solneho-peelingu-na-telo-s.html

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky