Jesenné obľúbenosti

Ahoj , 
Vítam vás pri novom príspevku , tentokrát pri nových obľúbencoch za jeseň . Pozbierala som viacero obľúbených vecí , ktoré som používala alebo nosila hlavne cez jeseň . Týmto je toto aj posledný článok s jesennou tématikou a môžeme prejsť na tie zimné články . 

Začnem dekoratívnou kozmetikou , a to rovno 3 produktami na pery . Essence vyšlo s novými odtieňmi matt lipglossov . Ja som si vybrala jeden s fialovým podtónov v odtieni 06 . Na perách vydrží , také tri hodinky . Následne som si konečne kúpila lip lingerie v odtieni 21 delicate lust od NYX cosmetics . Posledný rúž je darček , ktorý sa naozaj podaril . Fialovo-malinový rúž od Trend It Up v odtieni 040 krásne drží a na perách vyzerá vynikajúco . 
Paletka Avril je fakt úžasná , a preto tu má svoje miesto . Tiene sa mi veľmi hodili na jesenné obdobie , no verím , že ju využijem po celý rok . Písala som o nej aj samostatnú recenziu a spravila jedno líčenie . 
Čo sa týka starostlivosti o telo ,  tak si v mojom srdci našli miesto tieto dva produkty na extra suchú pokožku do Yves Rocher . Tiež som o nich písala recenziu , v ktorej sa dočítate viac . 
V drogérií DM som hľadala nejakú zdravšiu alternatívnu bežného dezodorantu . Našla som Happy Deo v nádhernej vôni orange blossom a musím povedať , že naozaj funguje ako má . Vždy sa radujem keď objavím lepšie a lepšie alternatívy už známych produktov .  
Cez jeseň som si obľúbila doplnky v podobe kruhov . Z H&M mám trio veľmi jednoduchých zlatých kruhov , no už si robím zálusk na jedny s kamienkami . Všimli ste si , že kruhy sú opäť IN ? 
Nakoniec čo by bola jeseň bez svetrov . Moje obľúbené sú obidva z H&M  v horčicovej a nude farbe . Sú naozaj pohodlné a teplé . Momentálne ich tam nájdete v rôznych farbách , tak pokiaľ ešte hľadáte tam nájdete . 
Pre dnešok to je všetko . Budem rada ak mi napíšete čo ste si obľúbili cez jeseň vy . 
-Odkazy-
Essence : 
NYX :
DM : 
Yves Rocher : 
H&M : 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky