Predstavenie noviniek Elixir Jeunesse

Ahoj , 
Vítam vás pri dnešnom príspevku , v ktorom by som vám chcela ukázať niečo zo zákulisia boggeriek . Od Yves Rocher mi prišla pozvánka na stretnutie v zaujímavej reštaurácií / juice shoppe . Neváhala som a pozvanie som prijala . Viem , že na podobných akciách zažijem vždy niečo nové a odídem s dobrým pocitom . Tentoraz sme mali možnosť sa zoznámiť s novými produktami rady Elixir Jeunesse . Sérum u tejto rady už poznám , a preto sa teším na testovanie ostatných nových produktov . 

Pár fotiek nám poslali aj z Yves Rocher , tak tie , ktoré sú s logom som si požičala a ostatné sú moje . Čo k tejto fotke ? Asi len toľko , že som Fach skoro nenašla ale nakoniec som uvidela tabuľku a otvorili sa mi zázračné dvere bez kľučky . 
Prostredie bolo naozaj krásne a veľmi sa hodilo k produktom . 
Prišla som naraz s bloggerkami Nikou a Terkou , ktoré dúfam , že už dávno poznáte . Dostali sme na privítanie welcom drink z mrkvovej a citrónovej šťavy . Po chvíľke sme sa zoznámili a dostali sme možnosť sa  odfotiť na polaroid . Aj vy milujete zelenú ? 
Usadili sme sa pri stole , dopili welcome dink a začali sme spoznávať produkty .
Na toto ste čakali však ? Tu máte pokope všetky produkty,  ale ešte vám o nich nič neprezradím . Všetko sa dozviete v recenzií , ktorá bude na blogu budúcu nedeľu . 
Následne sme mali workshop o príprave smoothies , ktorý bol naozaj veľmi zaujímavý a dosť informácií som si odniesla domov . Nikdy by som nepovedala , že by mi chutilo iné než ovocné smoothie , napríklad také zelené . Páni v Fach ho vedia pripraviť naozaj dobre , takže pokiaľ ste z Bratislavy určite sa tam chodte pozrieť . 
Zobrali nás aj na VIP ukážku do miestnosti kde vznikajú všetky chutné nápoje .
Následne nás čakala aj večera , ktorú sme si mohli vybrať podľa vlastného gusta a bola samozrejme zdravá . 
S dievčatami sme sa ešte veľmi dobre porozprávali a už teraz sa teším na ďalšiu akciu . Týmto ďakujem aj Yves Rocher za pozvanie na toto príjemné posedenie . 
-Odkazy-
Yves Rocher : 
Fach Bratislava : 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky