Produkty značky Trend It Up

Ahoj , 
Vítam vás pri  dnešnom príspevku , v ktorom vám poviem niečo o produktoch tejto značky , ktoré zatiaľ vlastním . Určite ste zaznamenali , že táto značka DM drogérie zavítala aj k nám na Slovensko . Už dlhšie som pokukovala po pár produktoch , ktoré ma zaujali , no a pred nedávnom bol skoro celý stojan tejto kozmetiky v zľave . Celkovo sú ceny veľmi prijateľné a kvalita je tiež fajn . 

Začnem asi od produktov na nechty . Vedela som , že laky a podobné veci sú vraj veľmi dobré . Sama som ich pár skúsila a musím len potvrdiť . Toto pero sa má starať o pokožku okolo nechtov . Je to veľmi zaujímavý produkt , s ktorým sa treba najprv naučiť pracovať . Pokiaľ si ho vytlačíte veľa , tak nie a nie vstrebať sa do pokožky . Môžem ale povedať, že pokožku okolo nechtov rýchlo regeneruje . 
Laky s názvom UV powergel sú za tú cenu jedna báseň . Mala som vybraté podobné laky od inej značky ale za skúsenie ma odradzovala tá cena . Tieto sú veľmi dobre pigmentované , no aj tak odporúčam aspoň dve vrstvy . Zaschnú celkom rýchlo a farbičky sú jednoducho nádherné . 
Super je aj štetec , ktorý je dostatočne široký a má veľa štetín . Výdrž týchto lakov aj s top coatom je minimálne 5 dní na mojich nechtoch . 
Na výber sú k nim dva top coaty . Jeden s lesklým efektom a druhý s matným . Ja som si kúpila ten matný . Funguje veľmi dobre a rýchlo zasychá . Odporúčam ho používať len na laky z tejto kolekcie inak ostatným značkám mení odtieň laku . 
Mojím posledným lakom od tejto značky , ktorý zatiaľ vlastním je z kolekcie double volume & shine . Doma som síce zistila , že lak v tejto farbe už mám od inej značky , no radšej používam tento . Je to aj tým štetcom , ktorý som už spomínala , že je veľmi dobrý . Nevydrží dlhšie než 3 dni potom sa začne odlupovať . Oproti ostatným lakom od Trend it up , ktoré vlastním ho stačí len jedna vrstva . 
V zľave som zo zvedavosti kúpila aj ich špirálu maxi drama , ktorá je však úplne nanič . Mala by vytvoriť dojem umelých rias čo sa samozrejme u mňa nekonalo . Okrem toho mi asi po dvoch hodinách nosenia začala robiť na mihalniciach žmolky a opadávala pod oko . Jedine pozitívum je jej kartáčik , ktorý je naozaj zaujímavý , no treba si nechať čas pre dobré rozčesanie mihalníc . 
Chcela som vyskúšať aj nejaký produkt na pery . Rúže ma veľmi nezaujali okrem tých metalických , ktoré sú podľa mňa ale strašné kvôli obrovskému aplikátoru . Nakoniec som zbadala túto kontúrku na pery v zaujímavom fialovom odtieni . Veľké plus je , že má na konci strúhadlo čo bežne nebýva . Musím povedať , že je veľmi dobre pigmentovaná a dlho vydrží . 
Najlepšie nakoniec ? Určite áno tento zázrak na obočie úplne milujem . S kamarátkou som sa rozprávala , že by som chcela skúsiť niečo svetlejšie čo by sa mi viac zhodovalo s vlasmi , Našli sme tento produkt , ktorý je ale z limitovanej edície a keď ho miniem neviem kde budem pátrať . Jedná sa o púder na obočie ( odtieň 010 ) , ktorý má aplikátor ako tekutý rúž alebo lesk . Najprv som bola veľmi skeptická ohľadom výdrže tohto produktu ale aj aplikátoru . Nakoniec som však zistila , že s tým aplikátorom mám obočie hotové ani nie za minútu a výdrž je tiež super . Však keď prežije celý môj tréning bez jedinej chybičky , tak to už musí byť naozaj dobrý produkt . 
Z mojich dojmov z tejto kozmetiky by som zhodnotila , že za málo peňazí dostanete naozaj veľa muziky . Do budúcna sa ešte chystám zaobstarať si nejaké tiene a produkty na pleť . Moja otázka na vás znie , či ste už niečo značky Trend It Up skúsili ? 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky