Self love : detoxikačná výzva

Ahoj , 
Vítam vás pri dnešnom príspevku o mojej detoxikačnej výzve . Pred pár týždňami som dostala od Yves Rocher nové produkty z rady Elixir Jeunesse pre detoxikáciu pleti . Kedže som ich chcela poriadne otestovať rozhodla som sa pre týždeň bez líčenia . Hlavnou úlohou bola každodenná skin care . Ako to dopadlo a moje pocity sa dozviete nižšie . 

Po Halloweene som mala pleť dosť unavenú a suchú . Všimla som si aj znečistené póry a iné nedokonalosti . Prišiel najlepší čas zistiť či to nie je každodenným líčením sa . Nafarbila som si obočie , poriadne si odlíčila a vyčistila tvár a týždeň mojej výzvy mohol začať . Zo začiatku to bolo pre mňa divné . Predsa len dokázala by som žiť len s nafarbenými mihalniciami a obočím , no teraz som nemala namaľované ani tie mihalnice . Určite mi dáte za pravdu , že líčenie vám dodá trochu sebavedomia do spoločnosti ale aj na fotky .  
Doma to bolo ešte v pohode .Vedela som , že chcem mať krajšiu , čistejšiu pleť a zbaviť sa kruhov pod očami . Po dvoch až troch dňoch som si na svoje odlíčené JA úplne zvykla . Každé ráno a večer som dodržovala nasledovný postup : umyť si tvár pod vodou , použiť čistiaci gél , sérum , krém a nakoniec krém pod oči . Výsledky prišli k piatemu dňu kedy bola moja pleť výraznejšie na pohľad iná . Skúška bola prísť nenamaľovaná do školy . Nečakala som žiadne zlé reakcie , pretože som bola stotožnená sama so sebou a páčila som sa sama sebe . To je to najdôležitejšie . Dokonca prišli pozitívne ohlasy ako na moju pleť , tak celkový výzor . 
Tu môžete vidieť zmenu . Ja som s touto výzvou veľmi spokojná . Musím sa priznať , že som sa už tešila ako sa namaľujem . Dokonca aj to líčenie potom vyzeralo inak a  lepšie . Nakoniec som si okrem peknej pleti z tejto výzvy odniesla aj to , že mi už nevadí ísť z domu nenamaľovaná . Keď sa mi nechce , tak si ten korektor alebo riasenku jednoducho nedám .
Budem rada , pokiaľ sa do tejto výzvy zapojíte aj vy . Stačí na začiatku vášho týždňa uverejniť fotku na instagram alebo facebook s hashtagom #čistéJa . Som zvedavá na vaše zmeny .
Pokiaľ sa vám príspevok páčil zanechajte mi komentár a nezabudnite ma sledovať na instagrame . 
-odkazy-
Instagram : 
Facebook : 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky