Stop toxínom - Elixir Jeunesse

Ahoj , 
Vítam vás pri dnešnej dlho očakávanej recenzii produktov z rady Elixir Jeunesse . Už dávnejšie som recenzovala prvý produkt tejto rady , a to sérum , no dnes nás čaká ďalších 5 . Jedná sa o produkty , ktoré boli vytvorené na základe faktorov ,  ktoré sa prejavujú na našej pokožke zlým dopadom . Práve aby im zabránili . 

Sérum s dvojakým účinkom 
Toto sérum so vám už dávnejšie prezentovala , preto to dnes len trochu oprášim o nové poznatky . Sérum je najlepšie dať si pod vašu rannú a večernú starostlivosť , teda napríklad pod krém . Je veľmi svieže , rýchlo sa vstrebáva a pleť je po ňom žiarivejšia . Niekomu by nemusela vyhovovať práve silnejšia vôňa týchto produktov , no ja s tým nemám problém . 

Denná omladzujúca starostlivosť a intenzívna nočná starostlivosť 
Dvom krémom som sa veľmi potešila , pretože nájsť si ten správny krém na tvár môže byť naozaj ťažké . Denný krém je o poznanie ľahší než večerný a má žltkasté zafarbenie . Na pleti má skôr gélovú konzistenciu a veľmi príjemné ráno osvieži . Krém napomáha zníženiu vrások čo bohužiaľ nemôžem ešte otestovať , Čo oceňujem , je aj to , že ho môžete kľudne naniesť aj pod makeup . Nočný krém je o niečo hutnejší , no stále by pre mňa mohol byť aj viac . Obsahuje ako ostatné produkty výťažok z Aphioie . Mne na suchú pokožku vyhovuje , no stále si viem predstaviť a vybrať si od Yves Rocher aj iný produkt , ktorý bude mne osobne lepšie fungovať . 

Expresná okysličujúca maska 
Na masku som sa veľmi tešila , lebo ma zaujala už len jej prvotná funkcia . Masku by ste si mali aplikovať 2 krát týždenne a nechať pôsobiť 5-10 minút . Potom stačí zvyšky zotrieť vatovým tampónom , Čiže sa veľmi ľahko a rýchlo aplikuje . Pleť po nej nemám napätú ako po niektorých maskách . Je skôr uvoľnená a rozžiarená . Veľmi rada si ju dávam večer pred nejakým fotení  , a na druhý deň je moja tvár potom naozaj fresh . 

Detoxikačný micelárny gél 
Veľmi zaujímavý produkt práve jeho konzistenciou . Je to veľmi svieža vodička , ktorú môžete používať ráno aj večer na tvár a krk . Veľmi dobre čistí pokožku , no dokáže odstrániť aj nie veľmi ťažký makeup a jeho zvyšky . Účinky má viac menej podobné ako ostatné produkty z tejto rady a dokopy veľmi dobre fungujú . To , že mi vyhovuje dokazuje už takmer poloprázdny produkt . 

Roll-on na očné okolie 
Pokiaľ ma už dlhšie sledujete , tak viete , že mám problémy s kruhmi pod očami . V tento roll-on som teda veľmi verila a musím povedať , že je naozaj dobrý . Krásne hydratuje a osvieži okolie očí . Vďaka guličkám je okolie očí aj premasírované a veľmi príjemne jemné . Zatiaľ si dovolím tvrdiť , že som našla svoj must-have produkt na očné okolie . 

Z dnešnej recenzií to je už všetko . Dúfam , že sa vám recenzia páčila a budem rada za vaše komentáre . 
-odkazy-
Yves Rocher : 
Sérum s dvojakým účinkom ( 26,00 € ) : 
Denný a nočný krém ( 23,00 € ) : 
Maska na pleť ( 18,50 €) : 
Micelárny gél ( 7,90 € ) : 
Roll-on na očné okolie ( 17,90 € ) : 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky