Festive christmas makeup

Ahoj , 
Vítam vás pri dnešnom príspevku , v ktorom vám ukážem jedno vianočné líčenie . Pôjde skôr o výraznejšie líčenie , ktoré sa hodí skôr na vianočný večierok , no pokiaľ budete mať čas môžete ho vykúzliť aj na štedrú večeru . V hlavnej roli budú samozrejme farby ako červená , zelená , zlatá a trblietky . 

Na líčenie som použila : 
Základ je u mňa ako vždy obočie . Skúsila som novú techniku s gélom na obočie od Essence a úprimne sa mi to celkom páči . Treba sa s ním ale vyhrať . 
Na tvár som naniesla makeup a korektor. Hubičkou naniesla vo väčšej vrstve HD púder , a tak som využila techniku bakingu . 
Pri líčení som si kvôli ostrým hranám pomohla washi páskou . V prvom kroku som tehlovo červenú farbu naniesla do celého ohybu oka a vytieňovala som ju smerom k obočiu . Tieto tiene od Gabrielly Salvete sú naozaj vynikajúce . 
Metalickú červenú som naniesla do prvej a tretej tretiny viečka . Do stredu som naniesla trochu korektoru a rozmazala do stratena . Na toto miesto pôjde neskôr zlatá . 
Ako som spomínala na rad prišiel zlatý tieň . 
Štetcom na linky som vytvorila zelenú trblietavú linku nad oblúkom oka smerom k páske . Zlaté trblietky som dala do vnútorného kútika oka a do stredu viečka na zlatú . 
Následne som ešte vytvorila obyčajnú čiernu linku a nalepila si umelé mihalnice . 
Tvár som dokončila mojim obľúbeným bronzerom Hoola od Benefitu a rozjasňovačom od Pupa Milano . Na perách mám lip stylo značky Trend It Up a lip plumper od tej istej značky . 
Dúfam , že sa vám líčenie páčilo a prajem vám ešte pekné prežitie sviatkov . 
Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky