New year makeup

Ahoj , 
vítam vás pri dnešnom príspevku s líčením vhodným na oslavu Nového roku . Pri líčení som sa dosť odviazala hlavne modrým rúžom a veľmi ma to bavilo . Ešte by som chcela vyzdvihnúť to , ako som sa zlepšila v líčeniach postupom tohto roku . Určite čakajte aj článok , v ktorom vám môj progres zhrniem . 

Na líčenie som použila : 
V prvom rade som si vykreslila obočie a naniesla matný makeup od Maybelline . Nasledoval korektor a HD púder na vyvýšené miesta tváre a pod oči . 
Pre ostrú  hranu som si pomohla washi páskou . Do ohybu oka som naniesla hnedý matný tieň s teplým podtónom . 
Následne som do prvej tretiny naniesla a potom rozmazala čierny matný tieň pre prehĺbenie pohľadu pri tomto výraznejšom líčení . 
Vínový trblietavý tieň som naniesla skoro až k vnútornému kútiku oka . 
Tam kde je čierny tieň som dala trochu aj čierneho s trblietkami . Svetlý trblietavý tieň som naniesla do vnútorného kútiku oka a pod obočie . 
Nesmú chýbať pri tomto líčení ani linky . Teraz som už mohla dať dole washi pásku , namaľovať mihalnice . 
A samozrejme prišli umelé mihalnice . Bez nich si toto líčenie neviem predstaviť . 
Na tvár som použila ako vždy bronzer a rozjasňovač so studenými odleskmi . Na pery som naniesla lip tint v modrej farbe od Essence . Pre vlny som použila kulmu a líčenie je hotové . 

Budem rada za každý komentár . Môžete mi napísať či by ste chceli viac takýchto líčení alebo skôr líčenia na bežné nosenie . 
Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky