Vianočné darčeky pre každého

Ahoj , 
Vítam vás pri dnešnom príspevku s inšpiráciami na darčeky pre vašich najbližších . Ako každý rok , tak aj tento tu nájdete nejaké to diy , inšpiráciu na darčeky pre ženy aj pánov či deti . Nezabúdajte však , že Vianoce nie sú len o darčekoch a o tom byť obdarovaný . Najkrajšie veci sú predsa zadarmo . 

Prvá kategória - darčeky , ktorými nič nepokazíte . Medzi nimi sú ponožky , hrnčeky , kozmetické sady a knihy . Všetky tieto drobnosti určite vyčaria úsmev na tvári každému z nás . Ja som vybrala tento hrnček z Pepca , ktorý mi prišiel veľmi milý a ideálny na teplý čaj . 
Diy , ktoré som si pripravila je vlastne takýto obraz . Plátno s trblietkami som kúpila v obchode Tiger a následne som naň len prilepila jednu škaredú a jednu peknú fotku s osobou , ktorej darček poputuje . Dole som napísala naše iniciály a môžem baliť . 
Čo sa týka darčekov pre kamarátky , tak určite budete vedieť čo majú radi . Skúste ich počas roka počúvať a zapisovať si po čom túžia . Pre jednu z mojich kamarátok som vybrala trblietavú kozmetickú taštičku , krásny rámik s našou fotkou a bff kryty na mobil . Myslím si , že sú veľmi originálne a potešia naozaj každú dobrú kamarátku . 
Yves Rocher si pre nás tento rok pripravilo naozaj nádhernú limitovanú edíciu s vôňou vanilky a červeného ovocia . Môžete si produkty zakúpiť osobitne alebo v sadách za výhodnú cenu . Mne od nich prišiel takýto štedrý darček , za ktorý veľmi pekne ďakujem . Recenziu produktov pridám počas budúceho týždňa . 
Pre chlapov je darček vybrať niekedy naozaj zložité . Ako som spomínala , knihou či kozmetikou nič nepokazíte . Samozrejme môžete vybrať aj nejakú elektroniku alebo oblečenie či botasky . 
Pokiaľ idete obdarovať deti , tak určite viete čo majú radi . Pre starších môžete vybrať knihu či spoločenskú hru . V Tiger-i nájdete tiež zaujímavé a kreatívne darčeky . Napríklad hrnček , ktorý sa dá vyfarbiť . 
Pre starkú je ideálny darček napríklad niečo do domácnosti . Ja som v Pepcu objavila túto sadu do kúpelne s krásnym a jednoduchým vzorom . 
Každá žena sa určite poteší fénu , novej luxusnej kefe či žehličky a kulmy na vlasy . Nepohrdnú ani inou kozmetikou na vlasy , kúrami či poukážkou do salónu . 
Darčeky , ktoré sú super , no musíte daného človeka poznať sú sviečky a vône . Nič nie je horši než niekoho obdarovať vôňou , ktorá mu nesedí . Slávne sviečky sú Yankee Candle , no oveľa viac sa mi v poslednej dobe páčia menšie a milšie sviečky . K meninám som napríklad dostala od kamarátky sviečku v podobe mason jar a krásnym dizajnom . 
To sú moje všetky tipy na darčeky pre vás . Zaujímalo by ma či darčeky máte nakúpené už dlhšie alebo ich nakupujete na poslednú chvíľu . 
Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky