Vianočná limitovaná edícia Yves Rocher

Ahoj , 
Vítam vás pri dnešnom príspevku , v ktorom vám zrecenzujem vianočnú nádielku , ktorá mi prišla od Yves Rocher . Balíčku som sa veľmi potešila ako ste mohli vidieť na instastory . Tento rok prišli s 2 variáciami a to bielou vanilkou a lesným ovocím . Lesné ovocie nie je veľmi vôňa pre mňa , no prekvapivo sa mi v ich podaní veľmi páči . 

Sprchovací gél s obsahom 400 ml vám určite obohatí každú sprchu . Vôňu vám veľmi neviem opísať , tak radšej chodte do obchodu Yves Rocher a ovoňajte sami . Ich sprchové gély ma nikdy nesklamali a tento tiež nie . Sú prírodné , nezanechávajú suchú pokožku a krásne voňajú . 
Vo vôni lesného ovocia ponúkajú aj toaletnú vodu , ktorú plánujem používať aj po vianočnom období . Je veľmi príjemná a dlho vydrží . Viacero ľudí sa ma pýtalo , že aký parfém to na sebe mám a ja som im len s úsmevom odporučila túto toaletnú vodu . Musím spomenúť aj krásny dizajn produktov so zlatými detailami . 
Produkty v prevedení bielej vanilky určite ulahodia každej milovníčke sladkých vôni . Telový balzam s veľmi jemnou štruktúrou som si obľúbila . Je pravda , že ho nepoužívam veľmi často lebo večer vždy zabudnem , no vždy to stojí zato . 
Telové mlieko som podarovala mojej mamine kedže ona má telové mlieka od Yves Rocher naozaj veľmi rada . Ja som skôr na tie telové balzamy . Avšak naozaj krásne vonia a pokožku vyživí . 
Nikdy by ma nenapadlo , že by sa v tejto kolekcii objavilo aj tekuté mydlo . Ostala som milo prekvapená a zatiaľ sme si ho odložili kedže máme jedno otvorené . Každopádne vonia po bielej vanilke ako ostatné produkty a verím , že bude maž jemnú textúru . Dám vám určite vedieť na Instagrame . 
Krém na ruky si zasa užila mamina kedže ja na krémiky a telové mlieka veľmi nie som . Čo je trošku aj zlé , kedže mám suchú pokožku a mala by som sa krémovať . Raz ma možno osvieti a budem túto self-care rutinu dodržovať . 
Úprimne už nepoužívam iné balzamy na pery než tie od Yves Rocher . Sú asi jediné , ktoré mi naozaj vyhovujú a vždy nejaký nájdete v mojom peračníku či kabelke . Okrem toho , že krásne voňajú a majú dokonca príjemnú chuť , tak pery naozaj vyživia . Neraz mi naozaj zachránili popraskané pery .

Z dnešnej recenzií to je všetko . Dúfam , že ste si Vianoce naozaj užili . Ja nebudem dlhšie aktívna kvôli škole , no sľubujem , že potom sa opäť vrátim do normálneho režimu a budem pridávať články častejšie . 
-odkazy-

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky