Jarný rastlinný detox s Yves Rocher

Ahoj 
Vítam vás pri dnešnom príspevku , v ktorom vám predstavím nové produkty z rady Elixir Jeunesse . Po dlhej zime je naša pleť veľmi unavená a oslabená . Jarný detox sa jej teda určite zíde . Produkty obsahujú ako celý rad koncentrovaný výťažok z rastliny s názvom aphloia . Práve tento výťažok podporuje prirodzené detoxikačné procesy v pleti a zároveň ju chráni pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi . 

Denná starostlivosť s OF30
Tento produkt ma veľmi zaujal a dokonca som ho aj prvý začala testovať .Bolo to pre mňa niečo nové pretože ťažko povedať , že by to bol krém alebo sérum . Fluid má veľmi jemnú a ľahkú textúru , ktorá s pleťou dokonale spolupracuje a rýchlo sa vstrebe . Vďaka ochrannému faktoru 30 chráni pred slnečným žiarením . Ja ho používam pred líčením ako bázu a funguje naozaj skvele . 
Denná omladzujúca starostlivosť na suchú pleť
Krém na suchú pleť ma veľmi potešil . Povedala som si , že to hádam bude konečne dobrý denný krém pre mňa . A po dôkladnom testovaní môžem povedať , že naozaj je . Má bohatšiu textúru , ktorá avšak nie je príliš mastná ani hutná . Vcelku rýchlo sa vstrebe a môžete sa kľudne nalíčiť . Pleť mám po ňom krásne rozjasnenú , a tak si nemusím už dávať ani rozjasňujúcu bázu . 
Čistiaci gél 
Nie som veľmi človek , ktorý holduje mokrému čisteniu tváre , no pokiaľ mi niečo vyhovuje vypoužívam to veľmi rýchlo . Nie som si ešte úplne istá či to bude aj pri tomto géli kedže po ňom nesiaham každý deň . Páči sa mi na ňom , že pleť naozaj vyčistí a zároveň odstráni odumreté bunky . Obsahuje totiž mikro častice z rastlinnej celulózy . Pleť je po použití naozaj hebká a bez pocitu napätia . 
Nočná omladzujúca starostlivosť 
K tomuto produktu vám toho veľa nepoviem . Dala som ho testovať starkej ( verím , že mne ešte omladzujúcu starostlivosť netreba ) . Nemal by sa podľa mňa veľmi líšiť od denného , ktorý mám a pleť je po ňom naozaj vyživená a odpočinutá . 
Dúfam , že sa vám článok po dlhej dobe naozaj páčil . Určite mi dajte vedieť či doprajete svojej pleti rastlinný detox s produktami Yves Rocher alebo zdravou stravou . 
-odkazy-
Yves Rocher : 
Rada Elixir Jeunesse : 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky