Happy Days : Málaga 2018

Ahoj , 
Vítam vás pri dnešnom príspevku , ktorý bude plný fotiek z môjho pobytu v Španielsku . Celý priebeh tohto tripu ste mohli sledovať aj na mojom Instagrame  . Všetky videá a fotky som vám ukladala do highlights , preto vám dám dole odkaz a môžete si ich pozrieť . 

Leteli sme z Budapešti spoločnosťou Wiz Air . Mali sme v pláne si zakúpiť niečo v obchode Victoria Secret , no ponuka bola naozaj chabá , a tak sme ušetrili . Pred odletom nesmelo chýbať vanilkové latté a koláčik . 
Do Málagy sme doleteli niekedy okolo ôsmej večer a čakal nás autobus pred školu . 
Pred školou nás čakali už rodiny . Rozdelili sme sa a išli sme sa ubytovať do našich rodín pre nasledujúce dni . 
Nasledujúci deň sme mali celodenný výlet do Alhambry . Slnko síce svietilo , no nenechajte sa oklamať , rána v Španielsku sú naozaj chladné . 
Poobzerali sme sa aj po meste . Na mňa tam bolo príliš veľa turistov a celé mestečko pôsobilo veľmi chaoticky . Problém bol aj sa normálne najesť niečoho zdravšieho čo by vás zasýtilo . 
Nasledujúce dni sme objavovali pláže , krásne miesta a kaviarne v Málage . Do školy sme chodili vždy ráno a poobede sme mali aktivity organizované školou , ako napríklad plážové hry či výlet loďou . 
Jeden deň sme navštívili aj jedno blízke mesto . Ronda ma totálne uchvátila a ešte by som sa tam veľmi rada vrátila . Poviem vám , že pri vyhliadkach na známych Los puentes mi nebolo všetko jedno . Pokiaľ máte teda strach z výšok asi to nebude nič pre vás . Samozrejme sme tam museli navštíviť aj corridu de toros , ktorá bola veľmi zaujímavá a presne taká , akú som si ju predstavovala . 
V centre sme navštívili pár sekáčov , nakúpili v Primarku a boli na výlete loďou . Určite pre vás chystám aj článok s nákupmi , no musíte si počkať . Čakala som toho od obchodov trochu viac , no zážitky mi to vykompenzovali . 
Domov sa nám vôbec nechcelo , ale verím , že sa sem raz ešte vrátim . Cestovanie je síce únavné , nehovorím že nie , ale určite sa vám to oplatí . Tentoraz som si so sebou nebrala foťák , preto ospravedlnte kvalitu fotiek . Ešte ma napadlo , že pokiaľ by ste chceli cez leto článok ohľadom štúdia španielčiny a pod. rada ho spravím . 
-odkazy- 
Môj Instagram : 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky