Simple chic

Ahoj , 
Vítam vás pri dnešnom príspevku , v ktorom vám ukážem toto jednoduché líčenie . Zároveň by som vám rada zrecenzovala nové produkty značky Avon , a aj ostatné novinky čo mám doma od iných značiek . Myslím si , že toto líčenie využijete ako cez deň , tak aj večer a nič ním nepokazíte .

Na líčenie som použila :
V prvom rade som na pleť naniesla niečo ako podkladovú bázu od Yves Rocher . Pleť chráni a pritom hydratuje , tvorí dobrý podklad na nasledujúce produkty . 
Obočie som si vyplnila naozaj obrovskou tužkou od Trend It Up , ktorá má pekný prirodzený odtieň a zafixovala som ho priehľadným gélom . Na kruhy pod očami , nedokonalosti a žilky na viečkach používam krémový korektor od Catrice , ktorý mám už osvedčený a veľmi mi vyhovuje . Na zapracovanie používam hubku od Avonu , ktorá sa pod vodou krásne zväčší a je úplne mäkká .
Kedže je leto , rozhodla som sa zmeniť makeup za BB krém . Veľa ľudí chválilo práve healthy mix a ja sa len pridávam . Odtieň mi veľmi sadol . Krém nezanecháva fľaky a je určený skôr pre suchú pokožku . Štetec mám od Avonu a musím uznať , že má naozaj veľa štetiniek , ktoré nevypadávajú a makeup dobre zapracuje do pleti .
Ako základ na oko som použila podkladovú bázu a jemný nude tieň .
Trblietavý marhuľový tieň som naniesla na celé viečko a pod obočie . Následne som si vykreslila čiernu linku . Táto od Avonu veľmi dlho vydrží a má dobrý štetec .
Tvár som jemne vykontúrovala . Zvýraznila som lícne kosti a spánky . Celý look som oživila červeným tekutým rúžom .
Dúfam , že sa vám toto jednoduché líčenie páčilo , a že to bolo zasa niečo iné .
-odkazy-
Avon : 
https://avononline.avon.sk/

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky