Handmade prírodná kozmetika z Belianskych Tatier

Ahoj , 
Vítam vás pri dnešnej recenzií  produktov vyrobených na Slovensku . Ja som testovala peeling s lesným ovocím a olejové sérum . Produkty ma zaujali už na fotkách z Instagramu , a preto som ich veľmi rada vyskúšala . Kozmetika u šťastnej včely má na výber rôzne produkty od slávnych sér , cez mydlá až po kvetové vody . V produktoch sa nachádza domáci raw med a nie sú testované na zvieratách . 
Zlaté olejové sérum , nie že len dobre vyzerá , no jeho účinky ma naozaj prekvapili . Obsahuje zmes olejov - mandľového , šípkového , malinového a baobab oleja . Toto sérum je vhodné pre všetky typy pleti a výrazne vonia po mäte . Po nanesení na tvár sa vcelku rýchlo vsiakne , no pokiaľ nechcete mať mastný pocit odporúčam sa chvíľku povenovať masáži tváre a dekoltu . Pleť po ňom mám na druhý deň viac rozjasnenú a upokojenú . 
Medovo-cukrový peeling s lesným ovocím obsahuje okrem raw medu aj trstinový cukor s mango maslom , marhuľovým olejom a ovocné púdre . Peeling výborne odstraňuje odumreté bunky a hydratuje pokožku . V sprche vám síce zanechá trochu bordel , no vaša pokožka sa vám odvďačí . Dokonca ja už nemám po tomto peelingu ani potrebu si dať telové mlieko , kedže je moja pokožka prevoňaná aj hydratovaná .  
Ako vidíte , tak kvalitné a pekné produkty nájdete aj na Slovensku . Ja som osobne s touto kozmetikou veľmi spokojná a pokiaľ od nej niečo vlastníte , tak mi určite napíšte či vám vyhovuje alebo iné vaše poznatky . 
-odkazy-
E-shop : 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky